sobota, 22 grudnia 2012

Krem do stóp z mocznikiem

 W szale przedświątecznych porządków udało mi się znaleść chwilę czasu na to by usiąść przed komputerem. tak więc przychodzę z kolejnym postem tym razem co nieco dla naszych stóp. O stopy należy dbać nie tylko latem gdy je odsłaniamy, lecz także w ciągu innych pór roku. Ja chcąc zadbać o moje stopy aplikuje na nie krem z mocznikiem. Dziś przedstawię Wam tani krem do stóp z zawartością 10% mocznika.
Intensiv Creme 10% Urea Fuss Wohl
Kosmetyk zamknięty jest w tubce z zamknięciem na 'klik' co bardzo ułatwia aplikacje. Tubka jest miękka, więc nie miałam problemów z wyciśnięciem z niej resztek kremu. Jeśli chodzi o zapach to według mnie pachnie on jak 'wszystkim dobrze znany' krem Nivea, Mi to osobiście nie przeszkadza, ale niektórym może się nie podobać. 
Konsystencja jest dość zbita, przez co krem jest bardzo wydajny.  Kosztuje on 4,99 zł(często w romocji) i jest dostępny tylko  w Rossmannie. 
Teraz czas na najważniejsze, czyli działanie. Na początku chciałabym powiedzieć o tym że nie mam problemów ze stopami, nie są szorstkie i nie pękają. Działanie tego kremu na moje stopy oceniłabym jako dobre, kosmetyk dobrze się rozprowadza i szybko wchłania co daje mu dużego plusa, ponieważ nie lubię długo siedzieć i czekać, aż krem się wchłonie. Po zastosowaniu kremu moje stopy są gładkie, bez różnych zgrubień czy szostkości. Najlepsze dziłanie kremu zauważyłam przy jego regularnym stosowaniu 2 razy dziennie. 

Dla zainteresowanych skład:
Bardzo polubiłam się z tym kremem z możliwe, że kiedyś do niego powrócę, ale na razie czeka na mnie jeszcze multum innych kremów do wypróbowanie.
Jak Wy dbacie o swoje stopy? Mocie swoje ulubione i polecane kremy do stóp?

1 komentarz:

  1. ja rzadko kiedy kupuję jakieś produkty przeznaczone typowo do pielęgnacji stóp. Jestem strasznym leniem jeżeli chodzi o dbanie o tą część ciała i jak już mi się przypomni to posmaruje je jakimś balsamem albo kremem do rąk. A raj to już mają wtedy, gdy np jakiś krem do twarzy mi się nie sprawdzi, to później żeby go zużyć ładuję go na stopy :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za odwiedziny :)
Pozostaw po sobie jakiś ślad, chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)